Lední hokej online stream

Na území České republiky se pořádá několik soutěží v ledním hokeji. Nejprestižnější je pochopitelně ta nejvyšší a tou je právě extraliga ledního hokeje. Hokej ve světě nabral na vysoké popularitě a u nás tomu není jinak. V malé zemi s 10 miliony obyvatel je mnoho kvalitních týmů v několika ligách. Extraliga je nejvyšší, pod ní je 1. česká hokejová liga, následuje 2. česká hokejová liga a pak krajské hokejové přebory a okresní hokejové přebory.

Za zmínku stojí divácký rekord při ryze českém utkání v rámci extraligy ledního hokeje. Šlo o zápas týmů Kometa Brno a Sparta Praha. Hrálo se na mobilním otevřeném stadionu a přišlo celkem 21 500 diváků. Také je nutné zmínit, že česká nejvyšší hokejová liga byla v žebříčku v roce 2015 považována za pátou nejlepší na světě.

V každém případě v rámci extraligy a dalších lig ledního hokeje se odehraje velké množství zápasů a není možné, aby všechny vysílala česká televize. Ačkoli má speciální sportovní kanál (ČT 4 Sport), tak utkání je příliš mnoho. Některé tak v TV zkrátka není. V tu chvíli tu jsou internetové stránky, které nabízejí online stream všech možných sportů. Hokej online ze všech zápasů extraligy je zdarma přímo ve vašem prohlížeči.

Zavřít