Zdarma online - Nova Sport

Nova je jedna z komerčních televizních stanic, jež vysílá na území České republiky. Nabízí několik kanálů, které se jmenují podle toho, na co se primárně zaměřují. Jde o názvy jako Nova Cinema, Nova Action, Nova 2, Nova Gold, Nova Sport 1, Nova Sport 2 a Nova International. Nás zajímají především dva sportovní kanály, tedy Nova Sport 1 a Nova Sport 2. 

Nova Sport 1 se šíří pomocí satelitu nebo videoportálu VOYO. Vysílá od října 2008. V HD kvalitě to je od února 2009. Zaměřuje se především na MotoGP, NHL, WWE, Evropskou Ligu UEFA a další sportovní události. Komentář je především český, občas slovenský.

Nova Sport 2 vysílá od září 2015 a to hned v HD kvalitě. Šíří se pomocí UPC, O2 TV, Skylink a videoportálu VOYO. Obsahem je zejména NBA, evropská liga UEFA, turnaje v šipkách, ragby a bojové sporty, které se postupně dostávají na výsluní.

Sledovat online můžete Nova Sport 1 i Nova Sport 2. Přejděte někde na internetu na stránku se seznamem živých přenosů, kde je seznam aktuálních streamů nehledě na kanál, na kterém se daný sport vysílá. V seznamu tak jsou živé přenosy ze všech koutů světa a mnoha televizních stanic. Můžete online přenosy třídit dle kategorie, respektive sportu. Na výběr je fotbal, hokej, tenis a další populární sporty. Ostatní najdete v sekci ostatních přenosů. Jednotlivé streamy jsou většinou pojmenovány podle daného zápasu či utkání, aby bylo přehledně poznat, o co jde a výběr mohl být co nejjednodušší.

Zavřít