Sport.cz - fotbal, hokej, tenis a další

Není žádnou novinkou ani překvapením, že Sport.cz je v České republice asi nejznámější sportovní server nebo web zaměřený na sportovní události. Je možné ho najít na adrese www.sport.cz a stejně tak to jde zadat i bez www, takže jen sport.cz . Web se těší velké oblíbenosti zejména díky své velké redakci, která zvládá pokrýt dění ve světě fotbalu, hokeje, tenisu i v dalších sportovních oblastech. A mnohdy je k dispozici dokonce online přepis hokejových, fotbalových a tenisových akcí. Tyto psané reportáže sleduje mnoho lidí, kteří zrovna nemohou být u televize, anebo pokud není daný zápas vysílán živě v televizi. 

K dispozici jsou i tabulky a průběžné výsledky jednotlivých sportů, a to včetně závodů Moto GP nebo Formule 1. Díky tomu, že web Sport.cz je jednoduchý a nemá žádné složité grafické prvky, tak se načítá rychle i lidem s pomalejším internetovým připojením. Zprávy jsou za sebou logicky seřazené, takže stačí myší scrollovat stále dál a načítají se vám další zprávy. Aktuální živé přenosy jsou vždy v dané kategorii hned nahoře. Například tenis online, fotbal živě nebo hokej live. Pokud je k dispozici textový přepis utkání, pak je na něj odkaz vždy nahoře s upozorněním, že jde o live nebo-li živou reportáž.

Komu nestačí textové zprávy a upředností rovnou živé vysílání, a to z tenisu, hokeje i fotbalu, může na internetu hledat kategorie tenis online, fotbal online nebo hokej online a spustit si živý přenos a online stream z utkání, které ho zajímá. Podobné přenosy mají i sázkové kanceláře na svých webech pro své uživatele.

Zavřít