HC Kometa Brno - hokej online

Pokud porovnáme velikost rozlohy České republiky a dalších úspěšných zemí v ledním hokeji anebo i počet obyvatel, zjistíme, že český hokej je velmi kvalitní. A pokud k tomu přidáme myšlenku, že se u nás hraje Extraliga ledního hokeje, což je jedna z nejlepších světových lig ledního hokeje, pak je to opravdu pozoruhodné. Zásluha za to patří především hokejistům, ale i dalším funkcionářům. Máme mnoho elitních týmů, mezi které patří například HC Kometa Brno. V extralize budí respekt a nedá zadarmo ani bod, navíc má výbornou fanouškovskou základnu, takže zápasy, kde hraje živě HC Kometa Brno, mají vysokou návštěvnost, což je určitě pozitivum, pro samotné hráče HC Kometa Brno i pro celý český hokej. A to musíme vzít v potaz, že mnoho dalších lidí sleduje hokej živě v televizi nebo na internetu právě když hraje svůj zápas HC Kometa Brno.

Založení klubu se datuje do roku 1953 a již od té doby hráči HC Kometa Brno nosí modrou a bílou barvu. Kapacita domácího stadionu je 7700. Pozoruhodné je, že HC Kometa Brno má na svém kontě i několik mezinárodních trofejí.

Ať už jde o utkání Extraligy ledního hokeje anebo jiný hokejový zápas, pokud na ledě hrají živě HC Kometa Brno a její členové, pak se sejde mnoho lidí osobně na stadionu i doma u televize a sledují živě kvalitní hokej. Buď přímo na stadionu anebo prostřednictvím live přenosů na internetu, kde je možné sledovat hokej živě i s HC Kometa Brno v akci. Odkaz na stream, kde jsou i zápasy HC Kometa Brno online najdete na internetu, když budete hledat v Googlu.

Zavřít