HC Škoda Plzeň - online stream

Řadíte český hokej mezi nejlepší na světě? Mnoho lidí ano, mnoho ne, část zase tvrdí, že to bylo dřív a teď už ne. Každopádně ať už jste v tomhle směru pesimisté nebo optimisté, je holým faktem, že nejvyšší česká hokejová liga, je jednou z nejlepších na světě. Pochopitelně NHL ani KHL nepředčíme, ale kvalitu české hokejové extraligy nelze upřít. Zásluhu na tom nesou všechny týmy, které se jí účastní, tedy i HC Škoda Plzeň, která je jedním z nejlepších týmů v České republice. Dokládají to nejen výsledky a úspěchy, ale také velká návštěvnost utkání, do kterých HC Škoda Plzeň nastupuje. Tisíce lidí sledují živé televizní vysílání na ČT Sport či jiném sportovním kanálu a zároveň velké zástupy míří na stadion.

Domácím stadionem je Home Monitoring Aréna s kapacitou 7750. Barvami klubu HC Škoda Plzeň je bílá a modrá a založení klubu už pamatuje málo kdo, protože se datuje k roku 1929.

Západočeská metropole tak nese zvučné jméno nejen ve fotbalu, ale také v hokeji, protože HC Škoda Plzeň má na svém kontě pravidelné úspěchy v extralize. Každý zápas se vysílá online na internetu. HC Škoda Plzeň pochopitelně bude i v letošní sezóně figurovat v extralize a popere se o co nejlepší umístění. Zápasy můžete online sledovat prostřednictvím živých streamů a online přenosů, které můžete na internetu najít. Vyhledejte si HC Škoda Plzeň online stream a můžete dané utkání sledovat zdarma přímo v prohlížeči.

Zavřít