Bílí Tygři Liberec - živé přenosy

Jsme sice malou zemí, ale velkým hokejovým státem. Dříve znamenal hokejový zápas s Českou republikou strašáka pro naše soupeře, nyní už tomu tak možná není, ale stále platí, že česká nejvyšší hokejová liga, nazývaná Extraliga ledního hokeje, patří k nejlepším ligám ledního hokeje na světě. Na zámořskou NHL či kontinentální KHL pochopitelně Extraliga nestačí, ale jako národní liga země s 10 mil obyvatel je kvalita soutěže velmi nadstandardní. Poděkování za to patří všem zúčastněným týmům, které se rvou o každý bod do tabulky a tím zvyšují úroveň celé soutěže. Mezi nejlepší týmy patří i Bílí Tygři Liberec. Týmu, kterému na domácím stadionu s kapacitou 7500 fanoušků vždy fandí mnoho diváků a týmu, jehož zápasy v televizi sledují další tisíce hokejových nadšenců.

Severočeský klub nesoucí název Bílí Tygři Liberec má své kořeny už v roce 1956 a týmové barvy jsou tak typické, že pokud jste viděli byť jediný zápas hokeje, pak je podvědomě znáte. Jde o modrou a bílou. Do mužstva Bílých Tygrů Liberec patří mnoho kvalitních hokejistů, včetně několika reprezentantů České republiky na Olympijských hrách nebo na Mistrovství světa v ledním hokeji.

Vzhledem k velké popularitě a sledovanosti zápasů s účastí týmu Bílí Tygři Liberec je online stream a živé přenosy ze všech utkání, kde figurují Bílí Tygři Liberec velmi populární. Některé zápasy nabízí ČT Sport, jiné O2 TV, ale live přenosy na internetu si nevybírají a nabízí bez rozdílu všechna utkání Extraligy ledního hokeje a to všech týmů, včetně Libereckých Bílých Tygrů. Pro živý přenos pokračujte hledáním na internetu. Využít můžete Google.

Zavřít