HC Oceláři Třinec - hokej live

Vynechme zámořskou NHL a kontinentální KHL a teď se zamyslete, kolik vymyslíte zemí s kvalitní hokejovou ligou. Ano, pár jich bude, ale rozhodně nemůžeme opomenout Českou republiku. Ačkoliv se už nejspíše neřadíme mezi nejlepší světovou elitu v ledním hokeji, naše Extraliga má pořád svou vysokou a uznávanou úroveň. Nepřímo se na tom podílejí úplně všichni hráči a všechny kluby, protože když se doslova rvou o každý bod do tabulky, tak tím zvedají úroveň celé české hokejové scény. Mezi tyto týmy nepochybně patří i HC Oceláři Třinec. Online jejich zápasy sledují tisíce fanoušků a mnoho se jich tísní osobně na stadionu, kde sledují hokej živě. HC Oceláři Třinec jsou tradičním účastníkem vyřazovací části Extraligy.

Historie klubu se píše už od roku 1929, HC Oceláři Třinec jsou tak jedním ze starších týmů u nás. Klub hájí barvy červené a bílé a domácí zápasy hraje ve své Werk Areně s kapacitou 5200 míst. Podle některých zdrojů má na sezení kapacitu jen 4000 míst. Nejlepší hráče a legendy Ocelářů není třeba představovat, protože mnoho z nich se účastnilo Mistrovství Světa v hokeji nebo Olympijských her.

Každý zápas, ke kterému nastoupí osobně a živě HC Oceláři Třinec je atraktivním hokejem. Bohužel ne všechna utkání jsou dostupná v televizi. ČT Sport vysílá jen některá utkání, stejně tak jako O2 TV. Zápasy HC Oceláři Třinec ale můžete sledovat zcela zdarma, živě a přímo ve vašem prohlížeči prostřednictvím online přenosů a živých streamů, které jsou na internetu. Využít také můžete stránky sázkových kanceláří, které pro své členy mají k dispozici online stream.

Zavřít