Online: Liga mistrů. Je tady další hrací den a s ním SK Slavia Praha

Card image

Nejprestižnější ligová fotbalová soutěž se nám opět představí v celé své kráse a s ní i jediný český zástupce, SK Slavia Praha. Druhý hrací den fotbalové Ligy mistrů je, jako obvykle, rozdělen do dvou částí. První série zápasů se odehraje v úterý 1.10.2019, druhá série zápasů pak o den později, tedy 2.10.2019.

Zítra se odehraje celkem 8 zápasů, ke kterým nastoupí týmy jako Real Madrid, Manchester City, Atlético Madrid, Bayern, Juventus nebo PSG. Samá zvučná jména. Člověk pak neví, který zápas sledovat živě a který si pustit ze záznamu. Podobně složité rozhodování přijde i ve středu, kdy do Ligy mistrů zasáhne i český zástupce, SK Slavia Praha. Jenže současně budou hrát celky jako Liverpool, Chelsea, Barcelona, Inter Milán a další. Věříme, že český fanoušek dá přednost utkání pražské Slavie proti BVB Borussia Dortmund.

SK Slavia jako outsider v prvním utkání zaskočila Inter Milán, když téměř do konce zápasu vedla a až v samotném nastaveném čase italský tým vyrovnal. Slavia ale brala bod a od senzačního skalpu chybělo velmi málo. Nyní se pražský mistr představí na domácím hřišti proti Borussii Dortmund a jistě nás čeká nejen fenomenální souboj na trávníku, ale také v hledišti, protože fanoušci BVB jsou známí svou choreografií a tak se určitě má na co těšit každý, kdo bude sledovat zápas SK SlaviaPraha - Borussia Dortmund živě přímo na stadionu i ten, kdo bude jen doma u televize.

Ať už budete chtít sledovat počínání Slávie nebo raději upřednostníte jiné utkání, Ligu mistrů můžete sledovat živě, online a zdarma zde na webu. Není potřeba se ani registrovat. Stačí přejít do kategorie Fotbal online a  vyhledat zápas, který vás zajímá nejvíce. 

Zavřít