Nejlepší fotbal ONLINE = Liga mistrů + Evropská liga

Card image

Na jednu stranu je zde mnoho restrikcí a omezení, které znemožňují osobní účast na stadionech, kde se odehrávají ty nejlepší fotbalové momenty roku, ale na druhou stranu jsou nyní fotbalové žně, kdy i přes tu náročnou dobu, která tu panuje, můžeme sledovat prakticky každý týden několik velmi zajímavých zápasů.

I tento týden s sebou přinesl Ligu mistrů a Evropskou ligu, což značí nejkvalitnější fotbalové umění, které tento týden můžeme sledovat, a to ať už prostřednictvím České televize, dalších placených kanálů nebo online streamů, které jsou na internetu zdarma. Takové živé přenosy z Ligy mistrů i Evropské ligy poskytují například sázkové kanceláře.

Liga mistrů má tento týden v plánu zajímavý souboj Barcelony a Juventusu. Zda se ale potkají dvě fotbalové superstar – Messi a Ronaldo zatím není jisté, protože portugalský fotbalista byl pozitivně testován na koronavirus. O jeho nástupu do utkání by se mělo rozhodnout až během středečního odpoledne na základě jeho pocitů, a především výsledků z dalšího testu, který podstoupí. I kdyby ale Ronaldo nastoupit nemohl, půjde o velmi atraktivní duel mezi týmy plných kvalitních hráčů.

Z pohledu českého diváka bude ale možná zajímavější čtvrtek, protože ačkoli je Liga mistrů nejvyšší fotbalová soutěž, tak v Evropské lize se představí hned 3 české týmy a jejich počínání budeme s napětím sledovat. Přejeme jim mnoho úspěchů proti jejich soupeřům, kterými budou CZ Bělehrad, AC Milán a Leverkusen.

Nenechte si tyto jedinečné zápasy ujít a sledujte je spolu s námi živě. Liberec a Sparta začínají v 18:55, Slavia ve 21:00. Ve stejné časy začínají i zápasy Ligy mistrů v úterý a ve středu.

Zavřít