Evropská liga: Slavia, Liberec a Sparta dnes vstoupí do základní skupiny Evropské ligy

Card image

Epidemická situace je vážná - takže je dobře, že dnes máme alespoň na co koukat. Večer totiž hrají rovnou tři české týmy základní skupinu Evropské ligy.

Fanoušci Slavie, Sparty i Liberce dnes zasednou v dresech i šálách doma a budou fandit svým týmům v boji o evropské body. Týmy, mající naplánované mezinárodní utkání evropské soutěže, mají výjimku a mohou s omezeními trénovat a k zápasům nastoupit. Pojďme se tedy podívat, kdo s kým a v kolik.

Hapoel Beer Sheva - Slavia

Už od 18:55 se vykopává duel v izraelské Beerševě, kde se bude snažit Slavia napravit reputaci českého fotbalu. Posledním zápasem, který Hapoel hrál, totiž vyřadil z Evropské ligy Viktorii Plzeň. Slavia si zase bude chtít spravit chuť po vyřazení z Ligy Mistrů.

 

Liberec - Gent

Liberec se po 4 letech vrací do evropských pohárů - naposledy hrál Evropskou ligu v sezóně 2016/2017. Nyní se hráči trenéra Hoftycha na hřišti potkají s belgickým Gentem. Belgická fotbalová liga stále běží, takže hráči Gentu budou mít, oproti libereckým, výhodu zápasového tempa. Zápas začíná ve 21:00 na stadionu U Nisy.

 

Sparta - Lille

Sparta má ve své skupině Lille, Celtic a AC Milán, tudíž nic lehkého pro svěřence kouče Kotala. S prvním jmenovaným týmem dnes na Letné do základní skupiny Evropské ligy. Sparta, podobně jako Liberec, se do základní skupiny Evropské ligy vrací po 4 letech. Před přerušením aktuálního ročníku Fortuna ligy si Sparta držela vítěznou vlnu. A dnes od 21:00 uvidíme, zda si poradí i s francouzským týmem připíše si do tabulky ceněné body. Utkání můžete sledovat na ČT Sport.

Zavřít