Sobotní fotbalová nálož: West Ham, Manchester City, Barcelona, Real Madrid, Manchester United a Chelsea

Card image

Jste-li fotbalovými fanoušky, pak máte program na dnešní den jasně daný, protože se dnes odehrají hned 3 velice atraktivní a zajímavé duely, které na sebe prakticky navazují, takže bude neustále na co koukat.

West Ham - Manchester City

V rámci anglické Premier League se za sobotu a neděli odehrají celkem 4 zápasy, ale nejzajímavějším z nich je utkání, které se odehraje na londýnském Olympijském stadionu, kde se střetne West Ham a Manchester City. Úvodní výkop by měl být už ve 13:30.

Barcelona - Real Madrid

Sotva skončí zápas West Ham - Manchester City, můžete svou pozornost zaměřit na následující poutavý zápas, kdy se od 16:00 potká Barcelona a Real Madrid. El Clásico je jedním z nejočekávanějších zápasů roku a v tomto kalendářním roce na něj dojde už podruhé. Tentokrát to bude v 7. kole La Ligy.

Manchester Utd. - Chelsea

A jakmile budeme znát výsledek Barcelony a Realu Madrid, budeme svědky dalšího duelu v Premier League, ve kterém se potká Manchester United a Chelsea. Začátek je stanoven na 18:30. Predikce výkonů jednotlivých týmů necháme sázkovým kancelářím, ale s jistotou můžeme říci, že půjde o velmi zajímavou sérii zápasů. Přejeme tedy všem fotbalovým fanouškům pěknou podívanou.

Zavřít