Fotbal online: Liga mistrů jde pomalu do finále - odehrálo se první kolo osmifinálových duelů!

Card image

Včera se dohrála Liga mistrů, respektive alespoň první kolo jejího osmifinále. Obě utkání, která doplnila osmičku duelů letošního osmifinále přinesla pro mnoho fanoušků, kteří sledují fotbal online, nemalé překvapení nebo možná také radost či naopak smutek. Juventus, za který letos nastupuje i Cristiano Ronaldo prohrál o jediný gól na hřišti Lyonu a stejně dopadl i bývalý klub portugalského útočníka. Real Madrid prohrál doma s anglickým City.

V úterních utkáních se představila Chelsea, která dostala hned tříbrankový výprask od německého FC Bayern a smírně dopadlo druhé utkání Neapol Barcelona, kde padl gól na každé straně. V úterý a ve středu o týden dříve porazilo Atlético Madrid Liverpool 1:0, BVB porazila PSG, Atalanta hravě přehrála mužstvo Valencie vysoko 4:1 a Tottenham podlehl Lipsku 0:1.

Odvetná utkání jsou naplánována již na začátek března. V úterý 10.3.2020 od 21:00 se můžete těšit na online stream RB Lipsko Tottenham a sledovat živě můžete také Valencie Atalanta. Ve středu se pak představí PSG a BVB a v druhém utkání Liverpool Atlético Madrid. O týden později nabídne fotbal online Manchester City a Real Madrid a odvetu Juventus vs. Lyon. Ve středu pak následuji duel Barcelona Neapol a Bayern vs. Chelsea.

Zavřít