Pomalu se připravuje Tipsport extraliga ledního hokeje. Ve hře jak jinak než Kometa Brno.

Card image

Před tím než nejvyšší česká hokejová liga se stejným názvem jako loni (Tipsport Extraliga) začne je potřeba pořádně potrénovat a sladit kádr týmu. Od toho tu máme sice divácky méně aktraktivní ale přesto stále dost zajímavé přátelská utkání. Jedno takové se hrálo na ledě týmu HC Olomouc, který hostil tým HC Kometa Brno.

Zápas to byl opravdu zajímavý. Hrát se v hlavní sezóne tak myslíme, že všichni hokejový fanoušci by rádi sledovali tento hokej živě přímo na stadionu a nebo si alespoň pustili hokej online, popřípadě alespoň záznam či setřih utkání. Proč? Padlo hned 11 gólů a to šest na straně HC Olomouc a 5 na straně týmu Kometa Brno. Hned třemi góly se vyznamenal olomoucký útočník Vojtěch Tomeček. Hostujícím nepomohli ani dvě branky Jakuba Orsavy. Kometa prohrála již třetí zápas v rámci přípravy na Tipsport Extraligu.

Na rozhodnutí tohoto přípravného utkání museli hráči i diváci počkat až do prodloužení, protože v základní hrací době skončil zápas nerozhodně za stavu 5:5. Vítězný gól padl v oslabení, kdy Kometa hrála ve třech a soupěř z Olomouce této výhody využil.

Poslední setkání těchto dvou týmu dopadlo obráceně, kdy v přípravném utkání, které se hrálo v sprnu tohoto roku zvítězila Kometa Brno. Jak se bude týmu HC Kometa Brno a HC Olomouc dařit v Tipsport extralize 2019/2020 je zatím otázkou, ale vy určitě nezapomeňte sledovat hokej online!

Sledujte hokej online

Zavřít