Siniaková pomstila Karolínu Plíškovou a smetla šampionku. Kvitová jde také dál

Card image

V sobotu z turnaje v Pekingu vypadla Karolína Plíšková, když ji vyřadila Jelena Ostapenková. Tu fantasticky smetla Kateřina Siniaková, jež v Pekingu obhajuje účast ve čtvrtfinále. Ostapenkové nedala žádnou šanci a porazila ji hladce 6:2 a 6:1. Vítězka Roland Garros se tak balí už ve druhém kole.

Naopak dál turnajem pokračuje Kateřina Siniaková spolu s Petrou Kvitovou, která do turnaje vstoupila až ve druhém kole, ale úspěšně si poradila s Francouzkou Kristinou Mladenovicovou, kterou porazila 6:4 a 6:4. V dalším kole se Kvitová utká už o účast ve čtvrtfinále a její soupeřkou bude devátá nasazená Belinda Bencicová.

V turnaji už nepokračuje Karolína Muchová. Ta podlehla 4:6 a 6:7 Madison Keysové ačkoli v obou setech vždy získala brejk jako první, soupeřka vždy dokázala vývoj setu otočit a za hodinu a čtyřicet minut ukončit vítěznou sérii šampionky ze Soulu. Vyřazená Karolína Plíšková turnajem pokračuje dále ve čtyřhře, kde bojuje po boku své sestry. Ve druhém kole dokázaly vyřadit australsko-čínský pár Samantha Stosurová, Čang Šuaj, který byl sedmý nasazený a to v poměru 6:1 a 7:5. Uvidíme, kam až to sestry spolu dotáhnou. Všechny zápasy z Pekingu můžete sledovat živě v záložce tenis online.

Takhle si Petra Kvitová poradila s Kristinou Mladenovičovou:

Zavřít